Rokasgrāmatas produktam Skil Augstspiediena mazgātāji

Zemāk meklējiet visus Skil Augstspiediena mazgātāji modeļus, kam ir pieejamas rokasgrāmatas. Skatiet arī bieži uzdotos jautājumus lapas apakšdaļā, lai uzzinātu noderīgus ieteikumus par attiecīgo produktu. Vai sarakstā nav attiecīgā modeļa? Sazinieties ar mums.

Vai jūsu produkts ir bojāts, un rokasgrāmatā nav sniegts risinājums? Dodieties uz Repair Café, lai veiktu bezmaksas remontu.

Bieži uzdoti jautājumi

Mūsu atbalsta komanda meklē noderīgu informāciju par produktu un atbild uz bieži uzdotajiem jautājumiem. Ja atrodat ko nepareizu bieži uzdotajos jautājumos, informējiet mūs, izmantojot saziņas veidlapu.

Vai es varu izmantot savu augstspiediena mazgātāju, lai notīrītu automašīnu? Apstiprināts
Jā tu vari. Turiet augstspiediena mazgātāju vismaz 20 centimetru attālumā no automašīnas un nepārsniedziet 110 bar spiedienu.

Tas bija noderīgi (796) Lasīt vairāk
Ko nozīmē PSI? Apstiprināts
PSI apzīmē mārciņu uz kvadrātcollu, norādot spiediena lielumu. Jo vairāk PSI var nodrošināt augstspiediena mazgātājs, jo jaudīgāks tas var tīrīt.

Tas bija noderīgi (170) Lasīt vairāk
Kā ziemā uzglabāt augstspiediena mazgātāju? Apstiprināts
Spiediena mazgātājs ir izstrādājums ar daļām, caur kurām plūst ūdens. Pirms uzglabāšanas vienmēr pilnībā iztukšojiet to, lai izvairītos no sala radītiem bojājumiem. Lai nenotiktu sala bojājumi, augstspiediena mazgātāju vislabāk ir glabāt vietā, kurā nav sala.

Tas bija noderīgi (169) Lasīt vairāk