Rokasgrāmata Versus Versace Aberdeen S3006-0017 Rokas pulkstenis

Nepieciešama rokasgrāmata Versus Versace Aberdeen S3006-0017 Rokas pulkstenis produktam? Zemāk varat bez maksas skatīt un lejupielādēt rokasgrāmatu PDF formātā. Turpat atradīsit arī bieži uzdotos jautājumus, produkta vērtējumu un lietotāju atsauksmes, lai jūs varētu optimāli izmantot savu produktu. Ja šī nav vajadzīgā rokasgrāmata, sazinieties ar mums.

Vai jūsu produkts ir bojāts, un rokasgrāmatā nav sniegts risinājums? Dodieties uz Repair Café, lai veiktu bezmaksas remontu.

Rokasgrāmata

Lejupielādēt rokasgrāmatu latviešu valodā (PDF, 4.87 MB)
(Apsveriet ietekmi uz vidi un drukājiet šo rokasgrāmatu tikai tad, ja tas patiešām ir nepieciešami)

Vērtējums

Paziņojiet mums, ko jūs domājat par Versus Versace Aberdeen S3006-0017 Rokas pulkstenis, novērtējot produktu. Vai vēlaties dalīties pieredzē ar šo produktu vai uzdot jautājumu? Ievadiet savu komentāru lapas apakšdaļā.
Vai jūs apmierina šis Versus Versace produkts?
24%
76%
17 vērtējumi

Bieži uzdoti jautājumi

Mūsu atbalsta komanda meklē noderīgu informāciju par produktu un atbild uz bieži uzdotajiem jautājumiem. Ja atrodat ko nepareizu bieži uzdotajos jautājumos, informējiet mūs, izmantojot saziņas veidlapu.

Mans mehāniskais pulkstenis darbojas ātri. Ko darīt? Apstiprināts
To var izraisīt magnētiskā lauka iedarbība. To var atrisināt ar demagnetizācijas procesu, ko veic profesionāls pulksteņmeistars.

Tas bija noderīgi (627)
Akumulators manā ierīcē ir oksidēts. Vai es joprojām varu to droši lietot? Apstiprināts
Jā, ierīci joprojām var droši lietot. Pirmkārt, izņemiet oksidēto akumulatoru. Nekad neizmantojiet kailām rokām, lai to izdarītu. Pēc tam notīriet akumulatora nodalījumu ar vates tamponu, kas iemērc etiķī vai citrona sulā. Ļaujiet tai nožūt un ievietojiet jaunas baterijas.

Tas bija noderīgi (601)
Ko nozīmē AM un PM? Apstiprināts
AM apzīmē Ante Meridiem un norāda, ka laiks ir pirms pusdienlaika. PM apzīmē Post Meridiem un norāda, ka laiks ir pāri pusdienlaikam.

Tas bija noderīgi (550)
Kas ir "hronogrāfs"? Apstiprināts
"Hronogrāfs" burtiski ir "laika rakstnieks". Šis termins tiek lietots, lai aprakstītu pulksteņus, kas norāda diennakts laiku, kā arī mēra noteiktu laika periodu, piemēram, hronometru.

Tas bija noderīgi (489)
Kas ir kvarca kustība? Apstiprināts
Pulksteņi un pulksteņi ar kvarca kustību tiek darbināti ar akumulatoru. Tas sūta elektrisko strāvu caur kvarca kristāliem, kas vibrēs. Šīs vibrācijas tiek nodotas kustībai. Tā kā vibrācijām ir noteikta frekvence, pulksteņi un pulksteņi ar kvarca kustību ir ārkārtīgi precīzi.

Tas bija noderīgi (330)
Kas ir GMT? Apstiprināts
GMT ir Griničas laiks (dažreiz saukts par UTC, kas apzīmē koordinēto pasaules laiku). Tas ir laiks 0 garumam, kas iet cauri Griničai netālu no Londonas.

Tas bija noderīgi (325)

Pievienoties sarunai par šo produktu

Giovanni Bevilacqua 13-08-2022
Es nevaru saprast, kā aktivizēt nakts redzamību (skat. ceļveža 4. att., kurā nav redzama neviena norāde, izņemot zīmējumu, kas ir pilnīgi nepietiekams). 4. attēlā ir skaidri norādīts, ka to jāspēj aktivizēt, viegli nospiežot trīs sānu centrālo riteni, bet nospiežot nekas netiek iegūts. Vai es varu zināt, vai nakts redzamību tiešām var aktivizēt? Un ja tā, kā šķiet no rokasgrāmatas, kā rīkoties? Paldies un gaidiet jūsu atbildi

atbildēt | Tas bija noderīgi (13)(Translated by Google)
Luca camboni 29-09-2022
Sveiki, es nevaru saprast, kā padarīt hronogrāfu darboties. Esmu pieradis pie hrono aktivizēšanas un bloķēšanas pogām. Vai varat man palīdzēt? Paldies

atbildēt | Tas bija noderīgi (8)(Translated by Google)
T N 27-09-2022
Kā mainīt datumu

atbildēt | Tas bija noderīgi (5)(Translated by Google)
Per Siem 07-12-2022
Kā iedarbināt pulksteni pret versace

atbildēt | Tas bija noderīgi (1)(Translated by Google)
Florian rohner 27-09-2020
Mans jautājums ir par to, kādas baterijas pulkstenim ir vajadzīgas. Tas ir pretstats

atbildēt | Tas bija noderīgi (0)(Translated by Google)
Rokasgrāmata Versus Versace Aberdeen S3006-0017 Rokas pulkstenis