Aktivitātes reģistratori rokasgrāmatas

Zemāk meklējiet visus Aktivitātes reģistratori zīmolus, kam ir pieejamas rokasgrāmatas. Noklikšķiniet uz attiecīgā zīmola, lai redzētu visu modeļu sarakstu. Skatiet arī bieži uzdotos jautājumus lapas apakšdaļā, lai uzzinātu noderīgus ieteikumus par attiecīgo produktu. Vai sarakstā nav attiecīgā zīmola? Sazinieties ar mums.

Vai jūsu produkts ir bojāts, un rokasgrāmatā nav sniegts risinājums? Dodieties uz Repair Café, lai veiktu bezmaksas remontu.

Bieži uzdoti jautājumi

Mūsu atbalsta komanda meklē noderīgu informāciju par produktu un atbild uz bieži uzdotajiem jautājumiem. Ja atrodat ko nepareizu bieži uzdotajos jautājumos, informējiet mūs, izmantojot saziņas veidlapu.

Cik soļus ir ieteicamā dienas deva pieaugušajiem? Apstiprināts

Lai pietiekami daudz sportotu, ir nepieciešams veikt vismaz 10 000 soļu dienā. Cilvēkiem, kas vecāki par 65 gadiem, šī summa ir 8000 soļu.

Tas bija noderīgi (127) Lasīt vairāk

Cik daudz vingrinājumu nepieciešams vidējam pieaugušajam? Apstiprināts

Pieaugušam cilvēkam ir ieteicams veikt vidēji intensīvas fiziskās aktivitātes kopumā vismaz 2,5 stundas nedēļā. Ideālā gadījumā tas tiek sadalīts vairākās dienās.

Tas bija noderīgi (5) Lasīt vairāk

Kāds ir maksimālais pulss slodzes laikā? Apstiprināts

Kopumā jūs varat ņemt sirdsdarbības ātrumu 220 un atskaitīt savu vecumu. Tātad cilvēkam vecumā no 48 gadiem maksimālais pulss būtu 220 mīnus 48, kas vienāds ar 172. Ja neesat pārliecināts par savu personīgo stāvokli, noteikti konsultējieties ar savu ārstu.

Tas bija noderīgi (4) Lasīt vairāk